Zajęcia i Rozgrywki Klubowe

Rozkład zajęć.

 
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
7:00 Squash Budzik Więcej info > Squash Budzik Więcej info > Squash Budzik Więcej info > Squash Budzik Więcej info > Squash Budzik Więcej info >
10:00 HEAD Enjoy Squash Kraków LEAGUE Więcej info >
13:00-15:00 Squash dla Studentów Więcej info >
16:00 ABC Squasha Więcej info > Liga Na Obcasach Więcej info >
16:30-18:00 Akademia Tomka Więcej info >
19:00-21:00 Enjoy Girls Power   Więcej info >
19:00-22:00 SuperLiga Więcej info >

Informacje o zajęciach.

Squash Budzik

Od poniedziałku do piątku o 7:00

To Grupowe Treningi Squasha , zajęcia przewidziane są dla wszystkich zawodników bez względu na poziom zaawansowania. Pod okiem trenera uczestnicy doskonalą technikę, motorykę i taktykę gry. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku o 7:00 i są prowadzone przez Przemka Atrasa . Cena za zajęcia to tylko 25zł . Odrobina wysiłku pomoże Wam pozytywnie wystartować i mieć energię na resztę dnia!.

ABC Squasha

Środa: 16:00

Zajęcia dla wszystkich nowych osób chcących poznać tajniki Squasha. Pod okiem naszego klubowego trenera poznacie podstawowe zasady panujące na korcie. Niektórzy mówią, że squash uzależnia – coś w tym jest – prawdopodobnie jeśli raz zaczniesz to sam/a tego doświadczysz. Pierwsze zajęcia są bezpłatne.

Akademia Tomka

Wtorki: 16:30 – 18:00

Zajęcia grupowe prowadzone w każdy wtorek w godzinach 16:30-18:00. Trenujemy przede wszystkim technikę i motorykę na korcie. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich osób chcących podszlifować swój warsztat squashowy.

Koszt zajęć to 30zł za 1,5 godziny gry.

Enjoy Girls Power

Piątki: 19:00 – 21:00

Zajęcia dla Pań na poziomie średnio-zaawansowanym, które chcą szlifować swój warsztat squashowy. Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach. Mają na celu doskonalić technikę, poprawić kondycję a przy tym dobrze się bawić.

Squash dla Studentów

Poniedziałek: 13:00-15:00

Zajęcia grupowe dla Studentów na każdym poziomie zaawansowania  prowadzone przez naszego trenera Artura! Zajęcia odbywają się co poniedziałek w godzinach 13:00-15:00. Mają na celu: naukę, doskonalenie zdolności squashowych, poprawę kondycji, sprawdzenie swoich zdobytych umiejętności. Jeśli jesteś studentem i chcesz poznać świat squasha lub zagłebić się w jego tajniki to te zajęcia są dla Ciebie ! Pierwsze wejście jest GRATIS a później tylko 30zł za 2h!

Liga Na Obcasach

Tylko w Enjoy Squash Kraków- Klubowa Liga Damska Na Obcasach! Niedzielne rozgrywki przeznaczone dla Pań na każdym poziomie zaawansowania. Na każdej kolejce tworzone są dwie grupy, które rozgrywają mecze systemem każdy z każdym. Gwarantuje to dużo grania i mnóstwo spalonych kalorii! Przyjdź i przekonaj się sama!

SuperLiga

SuperLiga przeznaczona jest dla najlepszych graczy z Krakowa i okolic. Wymagająca formuła rozgrywek przyciąga najznakomitszych zawodników. Rozgrywana jest co dwa tygodnie- niedziela wieczorem przeznaczona jest właśnie dla niej. Jedyna taka w liga w Polsce znajduje się właśnie u Nas!   Może właśnie to na Ciebie czekamy? Rekrutacja odbywa się przed rozpoczęciem nowego sezonu!